Kolejny rok z linią P-4

Gmina Radzanowo w postępowaniu ogłoszonym w grudniu wybrała operatora linii P-4 łączącej Rogozino i Miszewko Strzałkowskie z Płockiem oraz linii łączących Rogozino z Ciółkowem i Rogozino z Radzanowem. Jedynym chętnym do realizacji usługi (obowiązującej do 31 grudnia 2019 r.) okazała się firma Usługi Przewozu Osób Usługi Transportowe i Rolnicze Adam Bąbała z Białkowa z kwotą 340.956,00 zł.

W 2019 r. linia P-4 realizować będzie 11 kursów w ciągu dnia roboczego oraz 5 kursów w soboty. Sporą zmianą jest likwidacja połączeń w niedziele oraz święta. W wakacje, ferie i dni wolne od nauki szkolnej przewidzianych jest 10 kursów (w dni robocze). Linia Rogozino – Radzanowo realizować będzie 2-3 kursy w zależności od kierunku, natomiast linia do Ciółkowa 4-5 kursów. Tym samym od 1 stycznia 2019 r. zmianie uległ rozkład jazdy linii P-4. W dzień powszedni zniknął kurs o godzinie 10:40 i 22:06 z Miszewka Strzałkowskiego oraz wynikowo powiązane połączenia z Płocka. Zmianie uległy również rozkłady na liniach wewnątrz gminy.

Komentarze

  1. Dziwne, że zrezygnowano z kursów niedzielnych, skoro linia 120 nie jeździ w weekend. No chyba, że w niedziele P4 puste jeździło.

Dodaj komentarz

Back to top button