Postępowanie na obsługę linii P-4 [AKTUALIZACJA]

7 grudnia gmina Radzanowo unieważniła postępowanie na wybór firmy obsługującej linię P-4 w granicach gminy Radzanowo. Przedmiotem zamówienia było świadczenie usługi transportu lokalnego w 2021 r. w postaci 11 kursów w dni robocze (w tym 3 kursów wydłużonych do Radzanowa i 2 kursów do Kosina), 5 kursów w soboty oraz 9 kursów w wakacje, ferie i dni wolne od nauki. Kryterium wyboru stanowiła cena – 60% oraz termin płatności – 40%. Co ciekawe, oprócz oferty od firmy Usługi Przewozu Osób Usługi Transportowe i Rolnicze Adam Bąbała (która okazała się najtańsza), wpłynęły również dwie inne z firm Płoński Express, a także Przewozy Krajowe i Zagraniczne Osób s.c. z Przasnysza. Najtańszą ofertę odrzucono z powodu błędów, a pozostałe ze względu na cenę przewyższającą możliwości finansowe zamawiającego.

Aktualizacja: 18 grudnia otworzono oferty z powtórzonego postępowania. Tym razem zgłosiły się 4 firmy:

 • PKS w Gostyninie – 239.760,00 zł brutto
 • Przewozy Krajowe i Zagraniczne Osób z Przasnysza – 295.200,00 zł brutto
 • Płoński Express – 212.400,00 zł brutto
 • Usługi Przewozu Osób Usługi Transportowe i Rolnicze Adam Bąbała – 249.120,00 zł brutto

Tym razem aż dwie firmy zaoferowały niższą cenę, niż dotychczasowy przewoźnik. Zamawiający przeznaczył na realizację tego zadania 349.920,00 zł brutto. Wygląda na to, że jeżeli nie będzie żadnych uchybień, to czeka nas zmiana operatora na linii P-4.

Komentarze

 1. Tym razem się myliłem.
  Gmina ogłosiła wybór operatora linii P-4.Jest nim nadal firma pana Bąbały.To że jeździ nadal od 1 stycznia 2021 roku jest tylko wynikiem tego że ktoś musi to robić do wyłonienia nowego operatora.
  Teraz już wiadomo że będzie jeździł nadal.
  Co do wykluczonych firm to trzeba przyznać że naprawdę zadeklarowali zaniżoną cenę i nie udzieli wyjaśnień na prośbę zamawiającego.
  Tak więc zmiany operatora na linii P-4 w tym roku nie będzie.

 2. Usługę nadal świadczy firma Pana Bąbały. Co do reszty myli się Pan.

 3. Dotychczas nie podano ogłoszenia o wyborze operatora który będzie obsługiwał linię P-4.
  Nie wiem kto od 1 stycznia 2021 roku obsługuje tę linię ale jeżeli to jest nadal firma pana Bąbały to znaczy że gmina zawarła z nim bezpośrednią umowę a przetarg jako bezprzedmiotowy wkrótce zostanie unieważniony.
  Jeżeli się mylę proszę poprawić.

 4. Już w Radzanowie ogłoszono kolejny przetarg na obsługę linii P4.Otwarcie 18 grudnia 2020 roku

Dodaj komentarz

Back to top button