Konferencja prasowa z okazji jubileuszu

3 lutego na terenie zajezdni odbyła się konferencja prasowa w stylu retro z okazji jubileuszu płockiej komunikacji. Zarząd spółki z prezydentem, stojąc przy zielonej beczce i stoliku ze skrzynek, przedstawiali 60-letnią historię na kolejnych slajdach prezentacji. Dodatkowo zaprezentowano wzór okolicznościowych biletów, które pasażerowie będą mogli nabyć w sklepach i kioskach przez cały rok. Na koniec przyszedł czas na zdmuchnięcie świeczek na torcie w kształcie autobusu.

KM rozpoczęła obchody swojego jubileuszu dokładnie 1 lutego. Autobusy zostały udekorowane specjalnymi flagami, a na szybach po prawej stronie pojawiły się napisy „60 lat Komunikacji Miejskiej – Płock”. Dodatkowo pracowników spółki rozdających cukierki można było spotkać w autobusach i na przystankach.

Już dziś KM zaprasza wszystkich 23 maja na urodzinowy tort, którym będzie można się poczęstować podczas cyklicznego już pikniku rodzinnego, połączonego z finałem konkursu na kierowcę roku. Oprócz tego w maju zostanie otwarta wystawa poświęcona historii płockiej komunikacji miejskiej w Muzeum Mazowieckim w Płocku.

Poniżej fragment Kuriera Mazowieckiego z dn. 03.02.2020 r.

Dodaj komentarz

Back to top button