Gigantyczne opóźnienia z powodu gołoledzi

Poniedziałek 28 listopada przywitał kierowców fatalnymi warunkami drogowymi. Intensywne opady śniegu, który momentalnie zamarzał na ulicach spowodowały tworzenie się dużych korków. Na lokalnym portalu można przeczytać m.in.:

Kierowcy, uważajcie – na drogach jest bardzo ślisko, samochody tańczą na warstwie lodu. Choć drogowcy walczą z gołoledzią, wiele ulic jest zakorkowanych, kierowcy i pasażerowie autobusów spóźniają się do pracy. Największe korki tworzą się na Podolszycach, przy zjazdach z obu mostów, a także na Wyszogrodzkiej. (za: Portal Płock)

W korkach utknęły również autobusy komunikacji miejskiej. Najgorsza sytuacja miała miejsce w godz. 7.00 – 9.00. Opóźnienia na liniach miejskich wynosiły nawet ponad godzinę, a największe problemy miały autobusy linii nr 3, które nie mogły opuścić Borowiczek z powodu ogromnych korków na Imielnicy. Na liniach podmiejskich było jeszcze gorzej – opóźnienia np. na linii 131 sięgały 2 godzin.

Komentarze

  1. Podobno w jednym z autobusów obsługujących 17 miał też miejsce niewielki skandal, gdyż kierowca po odebraniu komunikatu „gołoleć na drodze 559” prowadził bez ubrania

Dodaj komentarz

Back to top button