Remont kolejnego odcinka ul. Dobrzykowskiej

Od 29 czerwca w związku z remontem zamknięta została ul. Dobrzykowska na odcinku od ul. Krakówka do końca obszaru zabudowanego. Dla linii 2 i 21 wyznaczono takie same objazdy, jak w zeszłym roku, a także uruchomiono linię zastępczą x2 na trasie: Tokary – „OD Oaza” – „OD Złote Piaski” – Trasa ks. Jerzego Popiełuszki – Kutnowska – Kolejowa – Popłacińska – Portowa – Kolejowa – Cicha. W kierunku przeciwnym autobusy jadą do Tokar bez wjazdu w ul. Popłacińską i Portową.

W dni robocze prawie wszystkie kursy linii nr 2 z Winiar zostały skrócone do przystanku „Cicha”. Tylko 6 kursów pojedzie dalej w kierunku Podolszyc objazdem: Kolejowa – Kutnowska – Trasa ks. Jerzego Popiełuszki – Dobrzykowska (przez przystanki „OD Złote Piaski” i „OD Oaza”) – Tokary – most Solidarności – przystanek „Armii Krajowej” (przy Lidlu), bez dojazdu do pętli „Podolszyce”. Z kolei w weekendy tylko 3 kursy skrócono do ul. Cichej, a pozostałe pojadą objazdem na Podolszyce.

Autobusy linii 21 w obu kierunkach omijają Radziwie trasą: Wyszogrodzka – most Solidarności – Tokary. Na trasie objazdu obowiązują wszystkie przystanki.

Przewidywany czas trwania remontu wynosi aż 5 miesięcy.

Aktualizacja: Autobusy linii 2 i 21 wróciły na swoje stałe trasy dopiero 1 stycznia 2017 r.

Dodaj komentarz

Back to top button