Objazdy w Borowiczkach i Radziwiu [AKTUALIZACJA]

Od 17 lutego w związku z zamknięciem dla ruchu ul. Parcele na odcinku od ul. Wierzbowej do ul. Lisiej, autobusy linii nr 4 zostały skierowane w obu kierunkach trasą objazdową: pętla Św. Huberta – Parcele – Wyszogrodzka – Harcerska – Korczaka. Obowiązują wszystkie przystanki na trasie objazdu.

Również od 17 lutego, w ramach trwającego remontu ul. Kolejowej, zamknięte zostało skrzyżowanie ul. Kolejowej z ul. Cichą, wobec czego przystanek na ul. Cichej jest nieczynny. Linie 2, 7 i 140 w stronę Tokar skierowano ul. Kościelną, na której ustawiono przystanek zastępczy. Kursy linii 2 na dotychczasowych wariantach skróconych do ul. Cichej kończą i zaczynają trasę na przystanku Radziwie, wiadukt.

Aktualizacja: Od 26 lutego, w związku z zamknięciem skrzyżowania ul. Grabówka z ul. ks. Niedzielaka, wyznaczono kolejny objazd dla linii nr 4 (w obydwu kierunkach): Wyszogrodzka – Jana Pawła II (po trasie linii 22) – Nowickiego – Gościniec. Autobusy zatrzymują się na wszystkich przystankach na trasie objazdu. Przystanki: Paśniki, Wesoła, Grabówka, most Solidarności i Ośnica są wyłączone z obsługi pasażerskiej. Przystanek Cholerka jest obsługiwany tylko przez autobusy linii 15 (w kierunku Podolszyc).

Aktualizacja 2: Autobusy linii nr 4 wróciły na Grabówkę 6 marca, a na ul. Parcele 24 grudnia (koniec objazdu).

Dodaj komentarz

Back to top button