Objazdy [AKTUALIZACJA]

W nocy z 14 na 15 sierpnia całkowicie zamknięto dla ruchu skrzyżowanie ulic Łukasiewicza x Tysiąclecia x Miodowa. W związku z tym dla autobusów linii N1 wyznaczono objazdy:

  • w kierunku Podolszyc normalną trasą do przyst. Kredytowa, a następnie ulicami: Miodowa – Gałczyńskiego – Batalionów Chłopskich – NSZ – Przemysłowa i od przyst. Rembielińskiego powrót na stałą trasę;
  • w kierunku Kostrogaju normalną trasą do przyst. Jachowicza (Bielska), a następnie ulicami: Kobylińskiego – Dobrzyńska i od przyst. Skarpa powrót na stałą trasę.

Z kolei 15 sierpnia w godz. 11.45 – 12.45 z powodu zamknięcia dla ruchu odcinka ul. Kolegialnej przy placu Obrońców Warszawy na czas obchodów Święta Wojska Polskiego, autobusy linii 0, 2, 7, 15, 19, 20, 22 i 43 jeździły trasą objazdową: pl. Obrońców Warszawy – Kościuszki – pl. Dąbrowskiego – Kilińskiego.

Aktualizacja: 18 sierpnia na czas III Biegu Obrońców Płocka 1920 r., po godzinie 16:00 zamknięto dla ruchu ul. Kościuszki i pl. Dąbrowskiego. Autobusy linii 4 i 24 w kierunku Podolszyc / Borowiczek jechały ul. Kolegialną, a w kierunku cmentarza ul. Sienkiewicza.

Dodaj komentarz

Back to top button