Kolejny etap przebudowy ul. Chopina

Od 28 maja, w związku z kolejnym etapem przebudowy ul. Chopina, zamknięta dla ruchu została południowa jezdnia ul. Chopina wraz ze skrzyżowaniami z ul. Mickiewicza i Dworcową. W związku z tym wyznaczono objazdy:

  • autobusy linii 20 i 26 w obydwu kierunkach ul. Otolińską (przez przystanek Kołłątaja) z pominięciem ul. Dworcowej (bez obsługi przystanków Chopina, szkoła oraz Dworzec kolejowy)
  • autobusy linii podmiejskich 100 – 112 i 140 w obydwu kierunkach ulicami Chopina i Otolińską (przez przystanki Chopina, szkoła i Kołłątaja) z pominięciem ul. Dworcowej
  • autobusy linii 14 i 32 w obydwu kierunkach ulicami Chopina – Obrońców Płocka – Mickiewicza (w kierunku Winiar / Orlenu zatrzymują się na stanowisku dworca autobusowego, a w kierunku Podolszyc / Banacha obowiązuje przystanek zastępczy na ul. Chopina przy skrzyżowaniu z ul. Obrońców Płocka)
  • autobusy linii N1 w obydwu kierunkach ul. Otolińską (przez przystanek Kołłątaja), z wjazdem w ul. Chopina (z obsługą przystanków Chopina, szkoła oraz na stanowisku dworca autobusowego)
  • autobusy linii 18, 25 i 31 zaczynają trasę na stanowisku dworca autobusowego, a kończą na przystanku zastępczym na ul. Chopina przy skrzyżowaniu z ul. Obrońców Płocka

Dodaj komentarz

Back to top button