Kolizja z udziałem Solarisa #695

25 stycznia ok. godz. 21:20 na skrzyżowaniu Al. Kobylińskiego i ul. Bielskiej doszło do kolizji z udziałem Solarisa Urbino III 12 #695. W prawy bok autobusu wykonującego kurs linii 22 w kierunku Podolszyc uderzył Opel Astra. Przód samochodu osobowego uległ znacznemu zniszczeniu, natomiast w autobusie wyleciało jedno skrzydło środkowych drzwi oraz uszkodzone zostało poszycie boczne między drugim a trzecim wejściem.

O szczegóły zdarzenia zwróciliśmy się do Oficera Prasowego Komendy Miejskiej Policji w Płocku. Zgodnie z informacjami, jakie przekazał naszemu portalowi asp. szt. Krzysztof Piasek:

Policjanci na miejscu ustalili, że kierujący samochodem opel, 29 letni mieszkaniec Płocka, jadąc Al. Kobylińskiego, nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej i mimo czerwonego światła wjechał na skrzyżowanie gdzie zderzył się z autobusem KM jadącym ul. Bielską na wprost. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa, nikt nie doznał obrażeń, kierowca opla został ukarany mandatem karnym za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.

Dodaj komentarz

Back to top button