Odnowione wiaty przystankowe

Pod koniec sierpnia Muniserwis na zlecenie biura Pełnomocnika ds. Transportu Publicznego i Inżynierii Ruchu Drogowego w Urzędzie Miasta zakończył prace konserwacyjne dziesięciu wiat przystankowych na terenie miasta. Wszystkie wiaty zostały pomalowane na nowo w kolorze grafit (rynny na niebiesko).

Odnowiono wiaty na przystankach: Browarna 01 (os. Ciechomice), Obr. Westerplatte 02 (os. Kochanowskiego), Fabryczna 01 (os. Wyszogrodzka), Kopernika 01 (os. Międzytorze), Krzywa 01 (os. Trzepowo), Borowiczki 01 (os. Borowiczki), III Liceum 01 (os. Łukasiewicza),  Podolszyce 02 (os. Podolszyce Południe), a także podstawy i siedziska w wiatach typu „Oborniki” na przystankach: Cholerka i Tokary. Dodatkowo w dwóch wiatach na przystankach Fabryczna oraz Krzywa wymieniono ławki na nowe z drewna w kolorze identycznym, jak w nowo zakupionych wiatach. 

Z kolei na przystankach: Dworzec Kolejowy 02, Stanisławówka 03 (ul. Dworcowa), Ogródek Jordanowski 02, Rondo Lajourdie 01 i Obrońców Płocka 02 ustawione zostały ławki. Na przystanku pl. Obrońców Warszawy 02 postawiono natomiast dwie ławki ze względu na liczbę oczekujących (prawdopodobnie nie będzie tu klasycznej wiaty przystankowej).


Dodaj komentarz

Back to top button