Objazd – zamknięta ul. Dobrzykowska

Od 17 sierpnia w wyniku wyłączenia z ruchu części ul. Dobrzykowskiej (na ok. 2 miesiące), wprowadzona zostaje zmiana w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej na liniach nr 2 i 21. Z obsługi pasażerskiej wyłączony będzie przystanek „OD Oaza”.

W pierwszym etapie zamknięcia trasa autobusów linii nr 2 będzie wiodła do ul. Dobrzykowskiej do przystanku „OD Złote Piaski” z pętlą na parkingu przy ogródkach działkowych. Duża część kursów zakończy swój bieg właśnie tam. Część kursów zostanie skrócona do przystanku „Cicha” na ul. Cichej. Cztery kursy w dzień roboczy pojadą dalej z ogródków trasą: Dobrzykowska – Kolejowa – Kutnowska – Trasa ks. Jerzego Popiełuszki – Tokary – przystanek „Armii Krajowej 01”, bez dojazdu do pętli „Podolszyce”. W drodze powrotnej wykonywanych będzie tak 5 kursów (odjazd także z przystanku „Armii Krajowej 01”). W weekendy kursów przez Tokary do Podolszyc będzie aż 13.

Dla autobusów linii nr 21 w kierunku Gąbina wyznaczono objazd: Dworzec PLS – Jachowicza – Kilińskiego (objazd ul. Kwiatka) – Wyszogrodzka – most Solidarności – Tokary – powrót na stałą trasę. Objazd w kierunku Płocka: stałą trasą do Tokar, a następnie: most Solidarności – Wyszogrodzka – 4. Pułku SK – powrót na stałą trasę. Na trasie objazdu obowiązują wszystkie przystanki.

Dodaj komentarz

Back to top button