Objazd ul. Harcerskiej [AKTUALIZACJA]

Od 10 czerwca, w związku z remontem ul. Harcerskiej, wprowadzony zostanie objazd na liniach: 3, 35, 37, N1 i N3. Objazd dotyczy tylko kursów do/z Borowiczek i będzie przebiegał ulicami: Jana Pawła II – Mazura – Gościniec – ks. Niedzielaka – Grabówka – Korczaka. Autobusy zatrzymają się na wszystkich przystankach na trasie objazdu. 

Dodatkowo uruchomiona zostanie linia zastępcza x3 na trasie: przystanek Czwartaków – Jana Pawła II – Wyszogrodzka – Harcerska – przystanek Sielska (w dni powszednie wybrane kursy wydłużone do przystanku Młyńska).

Aktualizacja: Od 29 czerwca wszystkie kursy zostały skrócone do przystanku zastępczego Kasztanowa.

Aktualizacja 2: Od 1 lipca autobusy linii x3 zostały skierowane na trasę: przystanek Popiełuszki (w przeciwnym kierunku koniec trasy na przystanku Armii Krajowej) – Wyszogrodzka – Harcerska (przystanek zastępczy Kasztanowa).

Aktualizacja 3: Od 27 lipca linia x3 powróciła na ul. Czwartaków, a wybrane kursy wydłużono do przystanku Borowiczki, park.

Aktualizacja 4: Od 5 września wybrane kursy w dni robocze skierowano do przyst. Podlaska, a w niedziele do pętli w Borowiczkach.

Aktualizacja 5: Autobusy powróciły na swoje stałe trasy 30 listopada.

Dodaj komentarz

Back to top button