Oferty na transport po Słupnie [AKTUALIZACJA]

Gmina Słupno poinformowała o ofertach otrzymanych w postępowaniu na świadczenie usługi transportu. Tym razem wpłynęły dwie oferty: z PKS Tarnobrzeg Sp. z o. o. oraz PKS Gostynin Sp. z o. o.

Pierwsza firma zaproponowała kwotę 1.383.357,32 zł brutto za realizację całej usługi, 55 min na podstawienia autobusu zastępczego oraz 10 min oczekiwania na linią skoordynowaną z linią S-2. Pojazdy mające obsługiwać gminę pochodzą z lat 2005-2006 i żaden z nich nie posiada klimatyzacji.

Oferta z Gostynina opiewa na kwotę 1.027.825,80 zł brutto. Przewoźnik zadeklarował, że w 25 min podstawi autobus zastępczy, a skomunikowanie z linią S-2 to 1 minuta. Zaoferowane busy klasy MINI pochodzą z roczników 2007-2010 (z klimatyzacją), a pojazdy klasy MIDI wyprodukowano w latach 2011-2014 (bez klimatyzacji).

Obie oferty przekraczają budżet gminy przewidziany w postępowaniu, czyli kwotę 972.642,00 zł.

Aktualizacja: 15 lipca Gmina Słupno poinformowała, że wybrano ofertę PKS Gostynin.

Komentarze

  1. Już wiadomo kto będzie prowadził przewozy w gminie Słupno.Będzie to PKS Gostynin.Ogłoszenie ukazało się na BIP wczoraj i w samą porę bo inaczej to oferent mógłby nie wyrobić się z załatwieniem zezwoleń.

  2. A może przejmują płocki Mobilis?Wtedy baza będzie blisko.Ale i Gostynin też może to robi?Ja nie wiem i znikąd nie mogę się dowiedzieć.
    Z Tarnobrzega nawet gdyby się nie wiem jak starali to nawet do Płocka w 55 minut nie dojadą ale z Gostynina to jest możliwe.
    Poczekajmy jednak na oficjalny wybór oferenta bo gmina jeszcze może się rozmyslić choć czas płynie na jej niekorzyść.

  3. Skąd ten Tarnobrzeg się wyrwał? 55 minut na autobus zastępczy? To gdzie oni by mieli swoją bazę?

Dodaj komentarz

Back to top button